СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Jurnalul Național
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Foametea din Ucraina

Резюме:În 1929, din dorinţa de a-i distruge pe ţăranii înstăriţi, Iosif Stalin ordonă colectivizarea tutu­ror fermelor din Ucraina. În anii următori, în satele ucrainene se desfăşoară o vastă campanie de exproprieri, acte de teroare şi asasinate. Alimentele neconfiscate sunt insuficiente pentru a hrăni populaţia. Foametea care a urmat a ucis până la şapte milioane de oameni. ...
Посилання:http://www.jurnalul.ro/stire-600202.html
google translate:  переклад
Дата публікації:31.12.2011 0:00:00
Автор:[email protected] (Redactia Jurnalul)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Carte
Додано:31.12.2011 0:28:46

ПерекладСтатистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014