СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Novinar Новинар
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Турските плодове и зеленчуци са сред най-опасните в Европа

Резюме: Внесените от Турция плодове и зеленчуци са сред най-опасните в Европа. Това съобщи турският телевизионен канал НТВ, който цитира немски доклад на природозащитната организация Грийнпийс, публикуван във вестник „Ватан”. В доклада се съдържат данните на проучване на 76 различни вида плодове и зеленчуци, продавани в европейската търговска мрежа в годините 2009-2010. В част от тестваните плодове и зеленчуци е установено завишено наличие на токсични химически вещества. В половината от проверените продукти е установено наличие на пестициди. Турски чушки, круши и грозде са поставени на първите три места в списъка на най-опасните плодове и зеленчуци, продавани на Стария континент. Южната ни съседка вече е получавала предупреждения от страна на Русия, Украйна, Холандия и Германия, че земеделската й продукция съдържа вредни за човешкото здраве остатъчни вещества.
Посилання:http://novinar.bg/index.php?act=news&act1=det&mater=Mzg3ODsxMDg=
google translate:  переклад
Дата публікації:27.03.2012 16:40:21
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:27.03.2012 17:18:14
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014