СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Público
Мова:22 (Portuguese / Português)
Заголовок:

Iate russo desaparecido no gelo da Antárctida

Резюме:A tripulação russo-ucraniana do iate “Scorpius” está desde Setembro no que pretendia ser uma expedição histórica, à volta dos dois pólos da Terra. Mas, nesta sexta-feira, tiveram um importante obstáculo: ventos muito fortes na região da Antárctida, no Sul. A embarcação está a ser dada como desaparecida, mas não foi emitido da embarcação qualquer pedido de socorro.
Посилання:http://www.publico.pt/Mundo/iate-russo-desaparecido-no-gelo-da-antarctida-1541087?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed:+PublicoRSS+(Publico.pt)
google translate:  переклад
Дата публікації:06.04.2012 22:09:00
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Mundo
Додано:06.04.2012 22:07:22
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014