СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Nacional
Мова:26 (Croatian / hrvatski)
Заголовок:

KRIZA U UKRAJINI: Putin, Merkel i Hollande razgovarali o političkom rješenju

Резюме:Ruski predsjednik Vladimir Putin, francuski predsjednik Francois Hollande i njemačka kancelarka Angela Merkel razgovarali u petak telefonom o krizi u Ukrajini, naglasivši potrebu političkog rješenja sukoba u Donbasu, objavio je Kremlj. Izrazili su zabrinutost zbog čestih kršenja prekida vatre na istoku Ukrajine. Putin je zatražio od svojih kolega da “izvrše aktivniji utjecaj na ukrajinsku stranu” na planiranim
Посилання:http://www.nacional.hr/kriza-u-ukrajini-putin-merkel-i-hollande-razgovarali-o-politickom-rjesenju/
google translate:  переклад
Дата публікації:08.07.2016 18:01:20
Автор:
Url коментарів:http://www.nacional.hr/kriza-u-ukrajini-putin-merkel-i-hollande-razgovarali-o-politickom-rjesenju/#comments
Джерело:
Категорії (оригінал):Svijet;Angela Merkel;petro porošenko;sastanak;Ukrajina;Vladimir Putin
Додано:08.07.2016 15:04:20
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014