СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Blikk
Мова:14 (Hungarian / magyar)
Заголовок:

Pokolgépes merénylet: Saját házának liftjében robbantottak fel egy parancsnokot

Резюме:Donyeck, Ukrajna - Saját házának liftjében robbantották fel Arseny Pavlov parancsnokot vasárnap este. A környéket a belügyminisztérium emberei lezárták, a házhoz vezető egyik úthoz páncélozott járművet vezényeltek. A pokolgépes merényletért Kijevet tette felelőssé a szakadár Donyecki Népköztársaság vezetője.
Посилання:http://www.blikk.hu/34xtnpz
google translate:  переклад
Дата публікації:17.10.2016 11:12:40
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Bulvár
Додано:17.10.2016 8:03:55
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014