СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:De Volkskrant
Мова:19 (Dutch / Nederlands)
Заголовок:

Kopstuk pro-Russische separatisten in lift van zijn huis opgeblazen

Резюме:Een van de belangrijkste militaire commandanten van de pro-Russische separatisten in Oekraïne, Arsen Pavlov alias Motorola, is zondagavond omgekomen bij een bomaanslag. De leider van de rebellenrepubliek Donetsk Aleksandr Zachartsjenko beschuldigde de Oekraïense regering van de aanslag. Volgens hem komt de aanslag neer op een 'oorlogsverklaring'. De 33-jarige Motorola werd opgeblazen in de lift va
Посилання:http://www.volkskrant.nl/buitenland/kopstuk-pro-russische-separatisten-in-lift-van-zijn-huis-opgeblazen~a4397163/
google translate:  переклад
Дата публікації:17.10.2016 13:03:00
Автор:Door: Bert Lanting
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:17.10.2016 11:00:43
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014