СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Костадинов: Този парламент донесе срам и позор на българската демокрация

Резюме:/КРОСС/ „Този парламент донесе само срам и позор на българската демокрация. Колкото по-бързо бъде изпратен в историята, толкова по-добре за България”. Това коментира лидерът на „Възраждане” Костадин Костадинов веднага след гласуването на вота на недоверие и падането на правителството. "Поредното проамериканско правителство беше отстранено от парламента", коментира съпартиецът му Цончо Ганев и добави: "Правителство, което си тръгна най-вече заради това, че направи всичко възможно зелените сертификати да станат задължителни, ваксинацията да стане почти задължителна. Правителство, подкрепено от ГЕРБ и ДПС, за да стане така, че България да участва в санкциите срещу Руската федерация, респективно да плащаме 30% по-скъп газ в момента." По думите му заради правителството България се е отказала от националните си интереси и суверенитета си по отношение на Северна Македония. "Френското предложение е да се откажем от всичко и да дадем легитимни права на ЕК да води преговори от наше име. Същите тези държави, които обещават, че ще защитят нашите национални интереси, само преди няколко дни гарантираха сигурността на Украйна. Видяхте какво стана там", каза още Ганев.
Посилання:https://www.cross.bg/kostadinov-komentira-stane-1694957.html
google translate:  переклад
Дата публікації:23.06.2022 8:45:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):ПОЛИТИКА
Додано:23.06.2022 9:17:28
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014