СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Business Insider
Мова:9 (English / English)
Заголовок:

Warren Buffett just gifted $759 million of Berkshire Hathaway stock to good causes — after donating $4 billion in June

Резюме:The billionaire investor handed a total of 2.4 million Berkshire shares to the Susan Thompson Buffett Foundation and his three children's charities.
Посилання:https://markets.businessinsider.com/news/stocks/warren-buffett-berkshire-hathaway-stock-gifts-philanthropy-charity-sherwood-novo-2022-11
google translate:  переклад
Дата публікації:24.11.2022 14:07:01
Автор:[email protected] (Theron Mohamed)
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Markets;MI Exclusive;Markets;Stocks;Warren Buffett;Berkshire Hathaway;Philanthropy;Charity;family foundation;Billionaires;Elon Musk;Tesla;Susan Thompson Buffett Foundation;Sherwood Foundation;Howard G. Buffett Foundation;NoVo Foundation;Bill & Melinda Gates Foundation;Thanksgiving;russia ukraine war;Volodymyr Zelenskyy;Wealth
Додано:24.11.2022 14:23:13
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014