СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Форбс: Киев прехвърля най-добрата бригада на ВСУ за да удържи Авдеевка

Резюме:/КРОСС/ Украйна може да използва една от най-добрите си бригади, за да укрепи отбраната на Авдеевка и да я спаси. В същото време украинските въоръжени сили поемат огромен риск, като продължават да се бият в града, съобщава Forbes. Отбелязва се, че украинската страна поема огромен риск, като решава да остане в Авдеевка и да се бие. Бавното сриване на отбраната в това направление може да принуди трета бригада на украинските въоръжени сили да преустанови обучението и да се върне на фронта. Но в момента, когато в Киев не останат боеприпаси в Авдеевка, вече няма да има значение колко бригади има в града. И заповедта за засилване на отбраната от украинското командване ще бъде спорна, отбелязва изданието.  
Посилання:https://www.cross.bg/avdeevka-otbranata-brigadi-1739144.html
google translate:  переклад
Дата публікації:12.02.2024 10:39:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):СВЯТ
Додано:12.02.2024 11:12:12
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014