СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Путин подкрепя плана на Китай за мирно уреждане на кризата в Украйна

Резюме:/КРОСС/ Руският президент Владимир Путин каза, че подкрепя плана на Китай за мирно уреждане на кризата в Украйна. В интервюто, дадено на китайската новинарска агенция "Синхуа" преди посещението му в Китай тази седмица, руският лидер изтъква, че Пекин разбира причините за кризата в тяхната цялост. Путин казва още, че Русия е отворена към диалог и преговори за решаването на конфликта, който трае вече повече от две години. Китайският план и принципите, публикувани миналия месец от китайския лидер Си Цзинпин, отчитат факторите зад конфликта, поясни той. Преди повече от година Пекин публикува план от 12 точки, съдържащ общи принципи за слагане на край на войната в Украйна. Планът беше посрещнат положително както от Русия, така и от Украйна. Източник: БТА  
Посилання:https://www.cross.bg/ykraiina-pytin-krizata-1745543.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.05.2024 8:22:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Русия
Додано:15.05.2024 8:37:51
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014