СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Сергей Шойгу: Руско-беларуските ядрени учения са реакция на действията на Запада

Резюме:/КРОСС/ Руско-беларуските нестратегически ядрени учения са реакцията на Русия спрямо подкрепата на Запада за Украйна, заяви секретарят на Съвета за сигурност на Русия Сергей Шойгу, цитиран от "Ройтерс". "Позволете ми да ви напомня, че нашите учения са адекватен отговор на подкрепата на Запада за терористичния режим в Киев, активното участие на войските на НАТО във военните действия в Украйна и действителното разрешение на Киев да започне ракетни атаки срещу руски цивилни цели", каза Шойгу Русская газета във вторник. "Освен това с провеждането на учения Русия отговоря на натрупването на военния потенциал на страните от НАТО в близост до границите на нашата страна", каза бившият министър на отбраната. По-рано, заместник-външният министър на Русия Сергей Рябков заяви, че действията на Запада принуждават Русия да мисли за промени в системата за ядрено възпиране.  
Посилання:https://www.cross.bg/rysiya-ycheniya-zapada-1747456.html
google translate:  переклад
Дата публікації:11.06.2024 15:31:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):Русия
Додано:11.06.2024 16:12:17
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014