СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:КРОСС
Мова:2 (Bulgarian / български)
Заголовок:

Димитър Главчев към Джо Байдън: България е лоялен и надежден съюзник в НАТО

Резюме:/КРОСС/ Министър-председателят Димитър Главчев се срещна с американския президент Джо Байдън. Служебният премиер заяви, че България е лоялен и надежден съюзник в НАТО. Американският президент на свой ред високо оцени ролята на страната ни на източния фланг на Алианса. Двамата разговаряха по време на отбелязването на 75-ата годишнина от създаването на НАТО, предаде NOVA. По-рано българският премиер увери, че МС няма да излиза извън рамките на решенията, взети в Народното събрание. „Няма да изпращаме войски в Украйна. Прословутите 80 млн. за политически ангажимент и те нямат юридическо обвързва характер", допълни Главчев.  
Посилання:https://www.cross.bg/nato-glavchev-prezident-1749456.html
google translate:  переклад
Дата публікації:10.07.2024 8:13:00
Автор:Агенция КРОСС
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):БЪЛГАРИЯ
Додано:10.07.2024 9:12:41
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014