СПІЛЬНО БАЧЕННЯ  ::  ІНОЗМІ
Переклади, аналітика, моніторинг - Україна (і не лише) очима іноземних ЗМІ
         Головна        
        Політика        
      Human rights      
  Міжнародні відносини  
        Культура        
          Спорт         
        Більше...       

Знайдено на сайті:Adevărul
Мова:24 (Romanian / română)
Заголовок:

Pe autostradă de la Budapesta, prin Zalău, spre Ucraina. Realism sau utopie?

Резюме:Deşi după opt ani de la începutul lucrărilor de construcţie a Autostrăzii Transilvania s-au făcut doar puţin peste 60 de kilometri din ea, guvernanţii fac deja planuri cum să facă din controversata arteră de circulaţie un element dintr-o reţea europeană, care să lege continentul şi de la vest la est.
Посилання:http://www.adevarul.ro/locale/zalau/Pe_autostrada_de_la_Budapesta-prin_Zalau-spre_Ucraina-_Realism_sau_utopie_0_664133916.html
google translate:  переклад
Дата публікації:15.03.2012 15:44:39
Автор:
Url коментарів:
Джерело:
Категорії (оригінал):
Додано:15.03.2012 16:02:47
Статистика
За країною
За мовою
За рубрикою
Про проект
Цілі проекту
Приєднатися
Як користуватися сайтом
F.A.Q.

Спільнобачення.ІноЗМІ (ex-InoZMI.Ruthenorum.info) розповсюджується згідно з ліцензією GNU для документації, тож використання матеріалів, розміщених на сайті - вільне за умов збереження авторства та наявності повного гіперпосилання на Рутенорум (для перекладів, статистики, тощо).
При використанні матеріалів іноземних ЗМІ діють правила, встановлювані кожним ЗМІ конкретно. Рутенорум не несе відповідальності за незаконне використання його користувачами джерел, згадуваних у матеріалах ресурсу.
Сайт є громадським ресурсом, призначеним для користування народом України, тож будь-які претензії згадуваних на сайті джерел щодо незаконності використання їхніх матеріалів відхиляються на підставі права будь-якого народу знати, у якому світлі його та країну подають у світових ЗМІ аби належним чином реагувати на подання неправдивої чи перекрученої інформації.
Ruthenorum/Спільнобачення Copyleft 2011 - 2014